27. října 2017

Společnost TECHO posiluje vedení

Společnost TECHO posiluje vedení

Společnost TECHO, výrobce a dodavatel kancelářského nábytku a komerčních interiérů, posílila management a do svých řad v září přivítala novou výkonnou ředitelku Alžbětu Procházkovou Šimonkovou.

Foto: TECHO, a.s.,

Alžběta Procházková Šimonková (40) má více než 15 let zkušeností z různých rolí v mezinárodním prostředí se zaměřením na finance a HR. Do firmy TECHO přichází ze společnosti MONDELĒZ International, kde jedenáct let působila na manažerských pozicích a mimo jiné vedla restrukturalizační projekty související s reorganizací společnosti.

Ve společnosti TECHO bude zodpovědná za provozní a finanční řízení firmy a bude mít na starosti i personální oblast, výrobu a logistiku. „Mým hlavním úkolem bude práce na zefektivnění procesů a monitoring výkonnosti jednotlivých částí společnosti jako nástroj efektivního řízení,“ uvádí Procházková Šimonková.

Alžběta Procházková Šimonková je absolventkou Hospodářské fakulty Technické univerzity v Liberci. Je vdaná, ve volném čase se věnuje rodině a baví ji cestování, horská turistika, cyklistika a lyžování. Ráda poslouchá klasickou hudbu.

Zdroj: TECHO, a.s.,