27. října 2017

Spolupráce Stance Communications s ADR

Spolupráce Stance Communications s ADR

Architektonický ateliér ADR založený Petrem Kolářem a Alešem Lapkou, zahajuje od letošního února spolupráci s PR agenturou Stance Communications. Ta bude pro ADR zajišťovat komplexní služby v oblasti public relations, včetně poradenství a přípravy komunikační strategie nejen v domácích mediích, ale také směrem do zahraničí.

„Spolupráce s profesionální PR agenturou je u předních světových architektonických studií standardem. Proto jsme rádi, že jsme navázali spolupráci se Stance Communications. Chceme, aby novináři měli špičkový servis, který jim Stance dokáže poskytnout,“ říká oarchitekt Petr Kolář.

ADR, s.r.o., je ateliér založený architekty Petrem Kolářem a Alešem Lapkou. Specializuje se na návrhy a projekty staveb, rekonstrukcí, interiérů a výstav a design nábytku. „Chceme systematicky budovat obraz ADR jakožto jednoho z předních světových architektonických ateliérů. Vzhledem k celosvětovému působení ADR bude mezi naše hlavní priority patřit komunikace směrem k zahraničním médiím,“ říká Petr Soukup, managing partner Stance Communications.

Zdroj: ADR