29. října 2017

Sportisimo se rozšiřuje v Prologis Parku

Sportisimo se rozšiřuje v Prologis Parku

Prologis, Inc., globální lídr v oblasti logistických nemovitostí, dnes oznámil, že postaví distribuční prostory o rozloze 34 200 m2 na míru pro Sportisimo, český řetězec se sportovním zbožím v Prologis Park Prague-Rudná.

V rámci nové nájemní smlouvy Sportisimo navíc také prodloužilo pronájem současných prostor o rozloze 23 900 m2. Celkem tak   řetězec v parku obsadí 58 100 m2. „Sportisimo úspěšně provozuje své aktivity z Prologis Parku Prague-Rudná již po nějakou dobu. Jedním z důvodů je právě ideální lokalita parku pro regionální distribuci,“ řekla ředitelka nákupu a marketingu společnosti Sportisimo Martina Kudláčková. „V současné chvíli se soustředíme na rozvoj našich aktivit na evropských trzích. Rozšířit prostory v tomto parku je součástí našeho strategického plánu, který věříme, že přispěje k posílení a růstu našeho podnikání,“ dodala.

Ke stávajícím prostorům společnosti Sportisimo v budově DC18 o rozloze 23 900 m2 přibyde dalších 34 200 m2. Výstavba nové budovy se bude řídit nejnovějšími standardy v oblasti udržitelnosti a bude podrobena akreditaci BREEAM.

„Prologis Park Prague-Rudná nabízí řadu flexibilních řešení. Jednotky určené k pronájmu máme k dispozici v různých velikostech a vždy jsme připraveni je přizpůsobit požadavkům našim zákazníkům z nejrůznějších odvětví,” řekl ředitel pro pronájem a výstavbu společnosti Prologis v České republice a na Slovensku Martin Baláž. „Rozhodnutí Sportisima rozšířit pronájem prostor v parku o dalších 34 200 m2 je důkazem jak dobré práce týmu Prologis pro správu nemovitostí, tak schopnosti společnosti poskytovat přesná řešení na míru zákazníkům,“ doplnil Baláž.

Na uzavření nájemní smlouvy se podílela realitní poradenská společnost Cushman & Wakefield.

Zdroj: Prologis