27. října 2017

SSI: Facility management pro Aupark BA

SSI: Facility management pro Aupark BA

První zakázka, a hned jedno z největších obchodních center na Slovensku. Lepší vstup na slovenský trh si ryze český koncern Special Service International (SSI) nemohl přát. Od 1. dubna převzala jeho nová pobočka kompletní bezpečnostní management a služby security na významném retailovém projektu na slovenském trhu - Aupark Shopping Centru v Bratislavě.

S ohledem na poptávku klientů, mezi nimiž figuruje řada mezinárodní firem s aktivitami i na Slovensku, bude své služby dále rozvíjet jako integrovaný facility management. Všechny zakázky budou řešeny prostřednictvím sesterské společnosti Special Service International SK s. r. o.

Bratislavské obchodní centrum Aupark Shopping Centrum, dokončené v roce 2007, patří mezi nejvyhledávanější nákupní a zábavní centra na Slovensku. Nabízí 58 000 m2 moderních ploch pro obchody, restaurace, kavárny a volnočasové koncepty, jako je například multikino. Bezpečnost a související servis bude SSI zajišťovat se zkušeným týmem, který bude obsluhovat rovněž sofistikované bezpečností technologie celého komplexu. „Bratislavský Aupark je jedno z nejlépe fungujících obchodních center ve střední Evropě. Využijeme maximum z naší více než dvacetileté zkušenosti na trhu, abychom pomohli jeho dalšímu rozvoji a spokojenosti všech jeho návštěvníků. Ostatně, jak v České republice, tak na Slovensku patří bezpečnost k hlavním důvodům loajality zákazníků a jejich opakovaných návratů,“ říká Jan Vodrážka, jednatel Special Service International SK s. r. o.

Zdroj: SSI