16. října 2019

Startuje CBRE Art of Space Awards, nová a ojedinělá soutěž v ČR v oblasti komerčních nemovitostí

Startuje CBRE Art of Space Awards, nová a ojedinělá soutěž v ČR v oblasti komerčních nemovitostí

Navazuje na předchozí úspěšné ročníky soutěže CBRE Zasedačka roku

CBRE_Art of space Awards

  • Příležitost se zapojit dostanou nejen kancelářské, ale i retailové a industriální prostory
  • Předsedkyní poroty je Eva Jiřičná
  • Přihlaste a pochlubte se svými projekty do 30. listopadu 2019 na artofspace.cz

CBRE Art of Space Awards je nová prestižní soutěž, která hodnotí nejlepší kancelářské, retailové a industriální projekty a volně navazuje na pět úspěšných ročníků CBRE Zasedačka roku. Předsedkyní poroty je opět Eva Jiřičná (AI-DESIGN) a dalšími porotci jsou Alexandra Tomášková (Skanska), Anna Szwed (Saint-Gobain Ecophon), Richard Curran (CBRE), Pavel Sovička (Panattoni), Jan Musil (LIKO-S), Josef Danda (Nespresso), Tomáš Jindříšek (Dark Side) a Pavel Maurer (Grand Restaurant).

Do soutěže se mohou firmy hlásit do 30. listopadu 2019 na https://www.artofspace.cz/ v šesti atraktivních kategoriích, které kopírují poslední trendy v designu, technologiích, vstřícnosti k zeleným budovám, ale také v praktickém využívání prostor.

eva

Jsme velmi poctěni, že předsedkyní poroty nové podoby soutěže CBRE Art of Space Awards je opět světoznámá architektka Eva Jiřičná: „Jsem ráda, že se soutěž Zasedačka roku posunuje do nové podoby, ktará se více zabývá estetickou vizí. Myslím, že Art of Space Awards odhalí nové interpretace, nové talenty i nové uskutečněné projekty.“

richard

Richard Curran, Managing Director společnosti CBRE, která je organizátorem soutěže: „Trh realit se v České republice dynamicky mění. Netýká se to jen kanceláří, proto jsme se rozhodli tuto soutěž rozšířit také o oblast retailu a industiálu. Chceme dát příležitost všem projektům a inspirovat tak ostatní, co vše lze v prostorech atraktivně a zároveň prakticky realizovat. Mojí srdcovou záležitostí budou vždy kanceláře, ale nyní si přejeme ukázat, jak velký pokrok v prostorech se děje napříč celým realitním trhem.“

Snímek obrazovky (5)

Do následujících kategorií se mohou firmy přihlásit zde - https://www.artofspace.cz/login/:

„Hlasování veřejnosti“ na rádiu Evropa 2 proběhne po uzávěrce přihlášek soutěže se všemi projekty z kategorie Design retailového prostoru.

KONTAKT:

Ivona Novotná, Communication Supervisor, +420 731 889 963, ivona.novotna@cbre.com

CBRE Art of Space Awards: Facebook, Instagram, LinkedIn

CBRE Czech Republic Facebook, Linkedin, Instagram