30. října 2017

TECHO vytvořilo interiéry pro MAKRO ČR

TECHO vytvořilo interiéry pro MAKRO ČR

Společnost TECHO, český výrobce a dodavatel kancelářského nábytku a interiérů, dala novou podobu administrativním prostorám centrály velkoobchodu MAKRO ČR v Praze. TECHO po deseti letech předělalo interiéry firmy podle nejnovějších trendů s ohledem na maximální komfort zaměstnanců.

„Naším cílem je zajišťovat pro klienty komplexní řešení designu interiéru, včetně akustiky, osvětlení a celkového komfortu, a navrhovat pracovní prostory šité na míru dané společnosti tak, aby vytvářely příjemné pracovní prostředí a podporovaly produktivitu a kreativitu zaměstnanců. Proto jsem rád, že byl náš dlouholetý klient, společnost MAKRO ČR, otevřený vůči inovacím svých kanceláří, které jsme pro něj realizovali,“ říká Jan Mergl, Sales Director společnosti TECHO.

TECHO přetvořilo původní koncept uzavřených kanceláří ve dvou patrech v členitý open space, takže se celý prostor otevřel, aby působil svěže a moderně. Zároveň byl vybudován dostatek netradičních jednacích místností a relaxačních zón, které zaměstnancům nabízejí místo pro odpočinek či alternativní prostředí pro práci. Prostory nyní poskytují 385 pracovních míst na ploše 3750 m2.

TECHO zajišťovalo komplexní řešení zakázky, včetně koordinace veškerých subdodavatelů a výroby atypového nábytku na míru, např. šatních boxů se sezením, barových stolů, kuchyní a tapet s panoramatickými efekty, které navrhl designér Břetislav Horák. Na zakázce se také podílel ateliér YUAR, jehož architekt Lukáš Janáč vytvořil architektonickou studii.

„Společnost TECHO vybavovala naše původní kanceláře před deseti lety. Za tuto dobu prošla naše společnost změnou firemní kultury, modernizace prostor naší centrály byla její přirozenou součástí.  Těší nás, že se na společnost TECHO můžeme spolehnout. Díky svým zkušenostem a profesionalitě dokázala vytvořit kancelářské prostory, které kladou důraz na spokojenost zaměstnanců, inspirují a jsou zároveň skvělou vizitkou naší firmy,“ dodává Guillaume Chêne, výkonný ředitel MAKRO ČR.

Zdroj: TECHO, a.s.