30. října 2017

TECHO vytvořilo kanceláře pro VAFO

TECHO vytvořilo kanceláře pro VAFO

Společnost TECHO, český výrobce a dodavatel kancelářského nábytku a interiérů, vybavila nové kancelářské prostory sídla společnosti VAFO Praha v Chrášťanech u Prahy, která se zabývá výrobou krmiv pro psy, kočky a hlodavce. Realizovat zakázku s velkým důrazem na kvalitu materiálů firma zvládla během tří měsíců.

Z původní zakázky, která spočívala v objednávce několika stolů, se postupně stala kompletní realizace vnitřní části budovy, jejího skeletu a vybavení interiéru na klíč. Na podzim 2016 dokázalo TECHO ve spolupráci s ateliérem Bogle Architects vybavit dvě patra kanceláří pro 60 pracovníků, včetně zasedacích místností. V půlce prosince 2016 pak proběhla předávka nových kanceláří.

„Zakázka byla výjimečná důrazem na nadstandardní kvalitu materiálů. Na stoly byly použity masivní desky s dýhou, celkově jsme se s klientem hodně zaměřili na přírodní materiály. Cílem bylo vytvořit příjemné pracovní prostředí pro zaměstnance i klienty. Protože se jedná o firmu, která je díky svému zaměření na výrobu krmiv pro zvířata tzv. ‚dog friendly‘, použili jsme na podlahy mj. i kvalitní zátěžové koberce, které vydrží návštěvu domácích mazlíčků zaměstnanců,“ říká o zakázce Milan Začal, Sales Manager TECHO, který měl zakázku na starosti.

Společnost TECHO dodala klientovi nábytkovou část včetně volného mobiliáře i soft seatingu a kompletní fit-out řešení mimo osvětlení a vzduchotechniky. Uzpůsobit vybavení kanceláří filozofii firmy, pro kterou je kvalita vybraných materiálů stejně důležitá jako kvalita jimi vyráběného krmiva pro domácí mazlíčky, se podařilo díky důrazu na výběr nadstandardních a přírodních materiálů.

Zdroj: TECHO, a.s.