30. října 2017

WARGAMING nájemcem budovy OASIS FLORENC

WARGAMING nájemcem budovy OASIS FLORENC

NOVÝM NÁJEMCEM BUDOVY OASIS FLORENC JE SPOLEČNOST WARGAMING, KTERÁ ZDE OTEVŘE SVOU INŽENÝRSKOU CENTRÁLU

Novým nájemcem kancelářské budovy Oasis Florenc v Praze 8 se stala pobočka společnosti Wargaming, která vyvíjí, testuje a prodává online hry. Její e-hry mají globálně 150 milionů hráčů, k nejpopulárnějším patří World of Tanks a World of Planes. Firma, která původně pochází z běloruského Minsku, má nyní 16 poboček po celém světě s více než 4 000 zaměstnanci. „V Praze Wargaming otevře svou inženýrskou centrálu, která bude testovat nové tituly a související technologie, zaměří se na kvalitu produktů včetně back-end systémů. K dalším úkolům budou patřit korporátní právní servis, datové sklady a business intelligence,“ uvádí Pavel Kocián pověřený vedením české pobočky Wargaming.        

„Společnost Wargaming si pronajala zhruba 1.300 m2 ve 4. patře naší budovy Oasis Florenc s možností dalšího růstu rámci budovy. Díky zaměření našeho nového nájemce jsme zvýšili technologický komfort pronajímaného prostoru o nadstandardní datové rozvody a vnější chladící jednotky,“ uvádí Martin Novák ze společnosti Artiga, která zastupuje vlastníka budovy.    

Budova Oasis Florenc, kterou exkluzivně pronajímá a spravuje JLL, se nachází na rozhraní Prahy 1 a Prahy 8, v těsné blízkosti zastávek metra B, C a řady tramvajových linek spojujících centrum Prahy s Karlínem a dalšími městskými částmi. V budově Oasis Florenc, jež nabízí celkem 15 000 m2 moderních kancelářských ploch, sídlí nájemci jako Cisco Systems, J&T Bank, PGRLF či farmaceutická společnost Eli Lilly. Dále se zde nachází obchodní pasáž, kde je možné využít služeb supermarketu Albert, DM drogerie, kavárny Costa Coffee, lékárny a dalších obchodů/provozoven.