29. října 2017

Yusen Logistics se rozšiřuje v Mexiku

Yusen Logistics se rozšiřuje v Mexiku

Yusen Logistics, přední nezávislý poskytovatel logistických služeb, rozšiřuje v Mexiku svoji síť nákladní letecké dopravy otevřením nové pobočky ve městě Guadalajara. Pobočka v Guadalajaře, která byla otevřena 1. srpna, přispěje k rychlému růstu obchodní činnosti společnosti v Mexiku a nabídne nové možnosti, flexibilitu i zákaznické služby s přidanou hodnotou.

„Pozorujeme zvýšenou poptávku po logistických službách v Mexiku, zejména pak v oblastech, jako je Guadalajara, která se stala mimořádně důležitým centrem pro příjem leteckých zásilek z Asie,“ uvedl Jordan Dewart, prezident společnosti Yusen Logistics Mexico. „Tato strategicky umístěná pobočka doplňuje naše stávající zastoupení v Mexico City, Celaya a v texaském příhraničním městě Laredo. Máme tak možnost zajišťovat včasné dodávky pro naše zákazníky z automobilového průmyslu i jiných odvětví výroby.“

Guadalajara je největší výrobní region v Mexiku, především pokud jde o automobilový a elektronický průmysl, a místní letiště je druhým největším terminálem pro nákladní leteckou dopravu hned po Mexico City. Nová pobočka se nachází 10 minut od letiště a poskytuje podporu zákazníkům společnosti Yusen Logistics z automobilového, elektronického, textilního, chemického, těžebního, nábytkářského a lihovarského průmyslu.

Celý článek na eLogistika.info, Zdroj: eLogistika.info