29. října 2017

Z letadla rovnou do kanceláře

Z letadla rovnou do kanceláře

Letiště bývají označována za nejčastější kanceláře početné skupiny manažerů. Povýšit toto improvizované pracovní prostředí se rozhodla společnost Regus, která po celém světě provozuje sít servisovaných flexibilních kanceláří mimo jiné také právě na letištích. Rozšiřování této sítě o nová business centra je dlouhodobým cílem. Praha se tak zařadila mezi takové metropole jako Bombay, Paříž nebo Londýn, kde jsou centra Regus jak na Heathrow tak na Gatwicku.

V pořadí již deváté pražské kancelářské centrum nově otevírá v říjnu přímo v budově Europortu, v níž se nachází hotel Courtyard by Marriott, naproti Terminálu 1. S Terminálem 2 je budova propojena koridorem. Klienti si zde mohou pronajmout plně vybavenou kancelář, business lounge nebo jednací místnost třeba jen na jednu hodinu. Vedle komfortního zázemí zde získají také veškeré služby, které potřebují pro svou práci.

Volba Letiště Václava Havla je logickým místem další expanze společnosti Regus. Její vedení dlouhodobě sleduje poptávku určitého typu klientely, která často cestuje a hledá komplexní služby právě na letištích a v jejich bezprostředním okolí.

"Business komunita často využívá osvědčené služby jedné společnosti, ať je v New Yorku, Hongkongu nebo v Praze. To je i případ našich klientů. První objednávky ale ukazují, že vysoký podíl mezi uživateli budou tvořit i tuzemští střední a vyšší manažeři z firem, které chtěji být v bezprostřední blízkosti letiště ať už kvůli tomu, že pravidelně cestují, nebo z toho důvodu, že mají obchodní vazby v oblasti letecké přepravy a nebo s firmami, které se nějakým způsobem podílejí na provozu letišť." komentuje otevření nové pobočky na ruzyňském letišti Karel Pelán, ředitel společnosti Regus v České republice.

Nové flexibilní kanceláře Regus na Letišti Václava Havla mají plochu téměř 1000 m2. Zájemci si mohou vybrat hned z několika formátů plně servisovaného pracovního prostředí: od privátních kanceláří, přes zasedací a jednací místnosti až po designový business lounge pro delší obchodní jednání. To vše s profesionálními recepčními a asistenčními službami, vysokorychlostního připojením k internetu, úklidem nebo gastro servisem. „Kanceláře jsou plně vybavené, nově jsou součástí ceny nájmu také veškeré služby, takže klienti se mohou oprostit od jakýchkoli starostí se zařizováním prostor nebo jejich provozem, což je velmi pohodlné.“ dodává Pelán.

Pronájem je možný už od jedné hodiny, celosvětově působící společnosti zde však mohou získat stálé zázemí na libovolně dlouhou dobu. Velkou výhodou flexibilních pracovních prostor Regus je fakt, že dobu pronájmu lze měnit bez jakýchkoliv sankcí. "Naše kanceláře  přinášejí svým uživatelům nejen vysoký komfort, ale také potřebnou flexibilitu. Stále více se setkáváme s požadavky na úpravy nájemních podmínek v souvislosti s délkou nájmu i pronajatou plochou. Typickým příkladem jsou firmy pracující projektově. Ty vysílají do různých koutů světa své jednotlivce i týmy, jejichž potřeby se v průběhu práce na projektu mění a my jim v tom dokážeme vyjít vstříc." vysvětluje Karel Pelán.

Zdroj: Regus