25. října 2017

Zákazníci ocenili společnost Prologis

Zákazníci ocenili společnost Prologis

Prologis oznámil, že již podruhé v řadě získal cenu ‘Warehouse of the Year’ společnosti Eurobuild. Cena je udělována na základě výsledků nezávislého průzkumu realizovaném mezi nájemníky 19 průmyslových parků v Polsku. Společnost Prologis se stala jednou z několika společností, jejíž parky zákazníci ocenili pro zařízení i poskytované služby.

Roman Skowroński, vice president a vedoucí managementu nemovitostí společnosti Prologis pro střední a východní Evropu, cenu převzal během slavnostního vyhlášení, které se konalo ve Varšavě 5. prosince.

„Rád bych poděkoval našim zákazníkům za ocenění úsilí, které náš tým zodpovědný za management nemovitostí vkládá do zlepšování našich parků a poskytování jedinečných služeb zákazníkům,“ řekl Skowroński, „jsme potěšeni, že můžeme podporovat každodenní aktivity našich zákazníku a jsme nesmírně hrdí na zisk tohoto ocenění.“

Prologis Park Sochaczew se nachází 50 km západně od centra Varšavy na východě města Sochaczew. Park nabízí přímé spojení s E30 (Varšava – Berlín) a také jednoduché spojení s  dálnicí A2 a silnicí 50/705 (Německo, Litva). Může se pochlubit vlastní krátkou železniční tratí, která je napojena na mezinárodní železniční trať spojující Berlín a Moskvu.

Park sestává ze šesti budov o celkové rozloze 100 000 metrů čtverečních. Společnost Procter & Gamble si pronajímá 38 000 metrů čtverečních v budově DC1 a DC2 a 11 800 metrů čtverečních v budově DC3. Většina zbývajících prostor je obsazena společností DHL a Pilkington Automotive Poland. Park nabízí možnost další výstavby až tří budov o celkové rozloze 90 000 m2.

Zdroj a foto: Prologis