23. dubna 2018

CA Immo Czech Republic s novým vedením

CA Immo Czech Republic s novým vedením

Václav Jonáš přebírá funkci ředitele CA Immo Czech Republic

CA Immo_foto_02_společnéSpolečné foto CA Immo: Radek Poulíček, Václav Jonáš a Jan Baxa

Ředitelem pražského zastoupení CA Immo byl jmenován Václav Jonáš, který převzal odpovědnost za veškeré činnosti související se správou aktiv a nemovitostí společnosti v České republice včetně podpory a péče o nájemce. Oporou mu bude Jan Baxa, jenž od dubna 2018 přebírá vedení oddělení správy aktiv, a Radek Poulíček, který nastoupil do společnosti v březnu 2018 jako manažer zodpovědný za pronájem nemovitostí.

Andreas Quint, předseda představenstva CA Immo, uvádí: „Václav Jonáš je zkušený asset manažer a dlouholetý zaměstnanec CA Immo a jako takový má široký přehled o místním trhu i fungování naší společnosti. Díky tomu zachová naše vysoké standardy v oblasti aktivní podpory nájemců a přispěje k růstu portfolia v České republice.“

Václav Jonáš zahájil svoji kariéru v roce 2001 v Europolis Group, dceřiné realitní společnosti Volksbank, kde pracoval jako projektový manažer zodpovědný za význačné nemovitosti, mezi které patří například River City Prague. Když v roce 2011 společnost CA Immo převzala Europolis, zapojil se do činnosti jejího týmu ve funkci šéfa oddělení správy aktiv pro Českou republiku.

Jan Baxa dříve pracoval jako manažer správy aktiv společnosti CA Immo a v této funkci byl odpovědný mimo jiné za finanční správu nemovitostí. Po krátkém období v CERES Management Services se vrátil do týmu CA Immo ve funkci vedoucího správy aktiv. Radek Poulíček pracoval pro společnost Cushman & Wakefield jako seniorní konzultant pro kancelářské nemovitosti.

O společnosti CA Immo

CA Immo se specializuje na kancelářské budovy ve středoevropských hlavních městech. Byla založena v roce 1987 a dnes působí na klíčových trzích v Rakousku, Německu, Polsku, Maďarsku, České republice a Rumunsku. Akcie CA Immo se obchodují na vídeňské burze v segmentu ATX. Společnost má ve svém držení nemovitosti v hodnotě 4,3 miliardy eur.