Individuální poptávka

Proč zadat poptávku pracovních prostor u nás?

Jsme top platformou pro všechny developery, realitní kanceláře a coworkingová centra v České republice, zejména v Praze. Inzertní agregát Kanceláře.cz je intuitivní a obslouží téměř 100 % všech realitních kanceláří a poskytovatelů tuzemských pracovních prostor. Zájemcům o vyhledání odpovídajících pracovních prostor proto můžeme efektivně pomoci napojením na profesionály z realit a získáním nabídek na míru jejich potřebám.

Spolupracujeme s významnými společnostmi a profesionály z oblasti realit

Díky spolupráci s významnými společnostmi a hráči v oblasti realit máme přístup i k těm nejatraktivnějším nabídkám pracovních prostor v Praze. Spolupracujeme také s realitními poradci, kteří vám na základě vaší poptávky sestaví nabídku kanceláří na míru. Naším partnerem je Katarina Wojtusiak, která má 20 letou zkušenost a vlastní firmu W-Real Estate zaměřující se na pronájmy kancelářských prostor a poskytování realitního poradenství. 

Získejte poptávku pracovních prostor

Máte zájem o vyhledání pracovních prostor v Praze? Stačí vyplnit jednoduchý formulář níže. Vaše požadavky pečlivě projdeme a na jejich základě vám zprostředkujeme odpovídající nabídky kancelářských prostor.

Napište nám