13. června 2018

PASSERINVEST GROUP je šestou nejobdivovanější firmou v České Republice za rok 2018

PASSERINVEST GROUP je šestou nejobdivovanější firmou v České Republice za rok 2018

PASSERINVEST GROUP, přední česká developerská a investiční společnost, obsadila šestou příčku mezi ALL STARS nejobdivovanějších firem České republiky v roce 2018. Zároveň společnost obhájila první místo v kategorii Činnosti v oblasti nemovitostí, služby pro podniky. Žebříček 100 obdivovaných firem České republiky každoročně pořádá a vyhlašuje sdružení CZECH TOP 100.

Aktivní nabídky společnosti PASSERINVEST GROUP, a.s. najdete zde

 

passer invest_text

Foto: Nová Karolina Park

PASSERINVEST GROUP, česká developerská a investiční společnost známá v hlavním městě zejména díky budování multifunkčního areálu BB Centrum a v moravskoslezském kraji projektem Nová Karolina Park, postoupila v hlavní kategorii o dvě příčky oproti loňskému osmému místu
a obhájila prvenství v oborové kategorii. Potvrdila tak své výjimečné postavení v konkurenci všech firem působících v České republice.

Slavnostní vyhlášení žebříčku „100 obdivovaných firem České republiky roku 2018“, které pořádá CZECH TOP 100 proběhlo v dubnu 2018 ve Francouzské restauraci Obecního domu. Pořadí žebříčku CZECH TOP 100 je sestavováno na základě hodnocení manažerů významných společností, ekonomických a finančních analytiků, zástupců oborových sdružení, svazů a profesních asociací.

Foto: Druhý zleva: Vladimír Klouda, výkonný ředitel PASSERINVEST GROUP, přebírá ocenění

Aktivní nabídky společnosti PASSERINVEST GROUP, a.s. najdete zde