11. listopadu 2022

Oceňované flexibilní kanceláře MO-CHA se rozšiřují

Oceňované flexibilní kanceláře MO-CHA se rozšiřují

Coworkingové kanceláře MO-CHA Vista v pražských Nuslích otevírají nové prostory. Nově tak společnost Cimex, která za úspěšným konceptem flexibilních prostor stojí, nabídne freelancerům, malým startupům i zajetým firmám hot desky, zasedací místnosti a další komunitní prostory k pronájmu již od jednoho dne na celkové rozloze 3200 m².

První flexibilní kanceláře MO-CHA Vista, za jejichž industriálním vzhledem stojí fit-outové studio DT-Expert, a které se staly jedním ze tří nominovaných projektů v soutěži Estate Awards 2022 v kategorii Komerční office projekt roku, otevřela společnost Cimex již letos v lednu. I nové prostory se nesou ve stejném duchu a hlavní roli zde taktéž hraje elegantní černá v kombinaci s přírodními prvky, dřevěným nábytkem a veselými odstíny žluté, modré či růžové.

Koncept sdílených kanceláří je stále žádanější (...) Digitalizace, rostoucí množství freelancerů, proměnlivá pracovní doba, sdílená pracovní místa v kombinaci s home office, ale i obava ze závazků dlouhodobých nájemních smluv atd., to vše významně zamíchalo s kartami na trhu pronájmu administrativních budov. Největší zájem je o plně vybavené prostory se zajištěnými službami,“ uvedla Alexandra Němcová, ředitelka Asset managementu společnosti Cimex.

Firmy si na adrese Na Pankráci 30 v pražských Nuslích, kde se MO-CHA Vista nachází, mohou zařídit sídlo, pronajmout jedinou místnost, nebo rovnou celé patro. Freelanceři zase jistě ocení možnost pronájmu jednotlivých stolů formou hot deskingu či technicky vybavených zasedacích místností, a to už od jednoho dne.

Pro nájemce je k dispozici celá řada služeb, jako je vysokorychlostní internet, poštovní schránka, kopírka či tiskárna. Kromě pracovních prostor jsou součástí projektu také relaxační zóny, sprchy, kuchyňka, parkovací místa a kolárna.

V současnosti se kanceláře MO-CHA rozkládají na celkem 3 podlažích, ale postupně by se měl projekt rozšiřovat na celou budovu. Podle společnosti Cimex je v plánu také revitalizace přízemí a rozšíření služeb pro nájemce.

Autor: Petr Hejčl