27. prosince 2022

EKOSPOL dokončil stavbu projektu Ekobyty U Obory v pražské Uhříněvsi. Co nové byty nabízejí a proč o ně byl tak enormní zájem?

EKOSPOL dokončil stavbu projektu Ekobyty U Obory v pražské Uhříněvsi. Co nové byty nabízejí a proč o ně byl tak enormní zájem?

Všech 69 bytů v rámci projektu Ekobyty U Obory bylo prodáno již letos v únoru, tedy ještě v době hrubé stavby. Mezi hlavní lákadla stavby patří například lokalita, kvalitní vybavení, úsporný provoz či fakt, že každý byt disponuje balkónem, terasou nebo předzahrádkou.

Zájem o tento projekt nás příjemně překvapil. Jen krátce po zahájení prodeje byla většina bytů prodaná. Na druhou stranu jsme velkou poptávku očekávali, protože jsme jako tradičně nabídli nové byty za ceny hluboko pod celopražským průměrem,“ komentoval úspěch generální ředitel a předseda představenstva developerské společnosti Ekospol Evžen Korec.

Ekobyty U Obory se nacházejí ve stále častěji vyhledávané lokalitě pražské Uhříněvsi, která je ideálním místem pro rodiny, páry i jednotlivce. Okolí je totiž plné zeleně, ale přesto v místě nechybí plná občanská vybavenost – restaurace, obchody, školy, lékařské ordinace, sportovní centra a mnoho dalšího. Autem se pak do centra Prahy dostanete během 20 minut. 

Projekt nabízí celkem 4 podlaží, na nichž se rozkládá 69 bytů dispozic 1+kk až 3+kk. EKOSPOL přitom při návrhu a výstavbě vsadil zejména na nízkoenergetický provoz a moderní architekturu. Všechny byty nabízejí také vysoký standard vybavení, jako jsou plovoucí laminátové podlahy, protipožární vstupní dveře 3. bezpečnostní třídy či rekuperace, díky níž je zajištěn stálý přísun čerstvého vzduchu.

Autor: Petr Hejčl