18. ledna 2024

Společnost Design + Build působí na českém trhu již 5 let.

Společnost Design + Build působí na českém trhu již 5 let.

Design + Build, divize Cushman & Wakefield, oslavuje pět let inovací v designu a stavebnictví na českém trhu s novou knihou představující jejich 30 nejlepších projektů.

Za tu dobu tým dokončil více než 50 projektů. Kniha představuje ty nejlepší z nich.

Design + Build je divize realitní společnosti Cushman & Wakefield, která nabízí služby v oblasti stavebnictví a interiérového designu. Na českém trhu působí již 5 let. Za posledních několik let tým dokončil více než 50 projektů, většinu z nich v kancelářích velkých českých i zahraničních firem. K pátému výročí svého založení nyní společnost vydává knihu s více než třiceti svými nejvýznamnějšími projekty.

Společnost Cushman & Wakefield zahájila činnost oddělení Design + Build v roce 2018 v rámci svého plánu nabízet více služeb v oblasti střední a východní Evropy. Hlavním důvodem bylo, že klienti chtěli flexibilnější řešení projektů. Tento růst umožnil společnosti nabízet kromě projektového managementu také architektonické služby a služby výstavby na klíč.

Glyn Evans, vedoucí týmu Design + Build pro region EMEA, Cushman & Wakefield: „Od divize Design & Build na českém trhu jsme měli velká očekávání, ale rychlost jejího úspěchu nás překvapila. Zájem klientů o efektivnější, rychlejší a ekonomičtější realizaci projektů byl zjevný již od začátku - a trvá dodnes.“

Divize Design + Build v České republice začala v roce 2018 se šesti zaměstnanci. Nyní se tým rozrostl na více než dvacet odborníků, včetně architektů, projektových manažerů, správců rozpočtu a lidí, kteří pomáhají s problémy souvisejícími s pracovištěm nebo udržitelností. Jeho činnost se rychle rozrostla o další odvětví a typy klientů, což mu umožnilo neustále růst. Bylo dokončeno více než 50 projektů, většinou budov, ale také některých skladů a obchodů.

Tým prokázal, že dokáže plánovat a budovat moderní pracoviště, která odpovídají měnícím se potřebám a přáním zaměstnanců, což nyní oceňuje mnoho klientů a jejich zaměstnanců. V portfoliu jsou společnosti jako Albatros Media, Mattonni 1873 a Kantar, a to jak místní, tak zahraniční.

ABB

Právě vyšla kniha fotografií, ve které je téměř 30 nejlepších prací týmu Design + Build. Vedle úžasných stavebních projektů se v ní píše o tom, jak se kancelář v průběhu času měnila a jaké trendy ovlivňují její současnou i budoucí podobu.

Autor: CW a tým kanceláří.