21. listopadu 2021

Prémiová business lokalita nabídne stovky nadčasových kanceláří v Praze

Prémiová business lokalita nabídne stovky nadčasových kanceláří v Praze

Před pár lety okrajový fenomén, dnes velký hybatel kancelářského trhu. Poptávka po flexibilních pracovních prostorech neustále roste a situace v Česku není výjimkou. V posledních letech se pole působnosti coworkingových center neustále rozšiřuje, v Praze nyní působí desítky center nabízející tuto službu. Své již deváté centrum otevře v dubnu příštího roku společnost Scott.Weber Workspace, která je největším poskytovatelem flexibilních kanceláří a coworkingu v Praze.

Nové centrum se otevře v prémiové business a rezidenční lokalitě Downtown Dejvice, které vyniká perfektní dostupností. Budova BLOX, ve které se budou nové pracovní prostory nacházet, byla navržena renomovanými architekty, aby splnila mezinárodní standardy a nejmodernější požadavky budoucích nájemců. Kromě toho se může pyšnit certifikátem BREEAM s nejvyšším možným hodnocením "Outstanding". Jedná se o jednu ze dvou nejrozšířenějších metod užívaných ke zhodnocení kvality a šetrnosti budov. Nájemci v budově obsadí 2 550 m², a to včetně dvou privátních teras využitelných k práci. Prostor tak nabídne celkem 310 nových pracovních míst

V současné době společnost provozuje devět prémiových kancelářských center. Jejich kanceláře se pyšní moderním designem, inovacemi, pokrokovými technologiemi a nadstandardní péčí o klienty. Prostory jsou přizpůsobené individuálním požadavkům klientů, zázemí v nich najdou jak nezávislí profesionálové či začínající startupy, tak menší firmy, a dokonce i velké korporace, které mohou k činnosti využít privátní patra nebo Office Suite. Obě dvě možnosti jsou Enterprise řešením, která jsou postavena na klíč s vlastním brandingem.

Čistota a uklidňující dojem

Scott.Weber vsadil na designový interiér v tzv. japandi stylu, který propojuje japonskou a skandinávskou estetiku vyznačující se čistotou, funkčností a uklidňujícím dojmem. Doplněn je dánským fenoménem útulnosti hygge. Celkový design se zaměřuje na to, aby v klientovi vyvolal pocit pohody a neopakovatelného zážitku z každodenní práce v kanceláři.

Meeting na terase nebo relax ve wellness odpočívárně

Velkou výhodou coworkingu je jeho diverzita prostředí. Právě rozmanitost a možnost měnit pracovní prostory má velký vliv na efektivitu práce, může přinést pracovníkům novou perspektivu, inspiraci a povzbudit v nich kreativní myšlení. Koncept nového centra v Dejvicích nabízí možnost dát si meeting s obědem na prostorné terase, dopřát si relax ve wellness inspirované odpočívárně nebo využít multifunkční zasedací místnost. Pokud se pracovníci potřebují obzvláště soustředit, nabízí se k využití tzv. focus spoty. V prostorách nechybí ani podcastové studio.

“Centrum je navrženo s ohledem na tzv. nový normál kancelářského prostředí, to znamená nové požadavky na funkčnost, rozvržení a design. Sdílené prostory centra o celkové ploše 450 m² si kladou za cíl podporu komunikace, inovací a rozvoje našich členů,” říká Adam Zvada, majitel společnosti Scott.Weber Workspace.

Expanze nových center

Podle Adama Zvady hodlá společnost s otevíráním nových center pokračovat: “Jsme pyšní na to, že našim klientům brzy zpřístupníme prostory v další žádané pražské lokalitě. Letos jsme již stihli otevřít tři nová centra. Tím ale nekončíme. Chceme nadále posilovat pozici Scott.Weber Workspace jako největšího hráče na pražském trhu flexibilních kanceláří a coworkingu. Máme v plánu otevírat další exkluzivní centra.”

Pokud se chcete rozvíjet v příjemném a atraktivním prostředí, stojí za to flexibilní kanceláře a coworkingy vyzkoušet. Scott.Weber nabízí rezervaci coworkingu na jeden den zdarma, což je skvělou příležitostí vyzkoušet si atmosféru coworkingových center na vlastní kůži. Využít můžete také prohlídku prostor nebo nezávaznou konzultaci vhodného řešení dle vašich individuálních potřeb. Už teď máte možnost si své místo v nejnovějším centru zarezervovat.

Díky práci ve flexibilních kancelářích a coworkingu se můžete stát součástí komunity profesionálů, využít velkou škálu rozmanitých služeb, které centra nabízí a pracovat v prostředí s příjemnou atmosférou. Podívejte se na dalších 8 pražských lokalit, které Scott.Weber nabízí a vyberte si to nejatraktivnější prostředí, které vám bude nejvíce vyhovovat. 

 

Autor: Eliška Koňařová