7. března 2023

Scott.Weber Workspace pokračuje v expanzi. The Park nabízí kanceláře uprostřed parku

Scott.Weber Workspace pokračuje v expanzi. The Park nabízí kanceláře uprostřed parku

Společnost Scott.Weber Workspace provozující flexibilní privátní kanceláře, coworkingové a eventové prostory dále expanduje. V nové lokalitě na pražském Chodově nabídne 290 kancelářských míst o ploše 2519 m2. The Park tvoří kampus kancelářských budov s mimořádně bohatou občanskou vybaveností. Vzhledem k charakteru sídlících firem je lokalita označována jako „pražská Silicon Valley“.

Celý komplex The Park nabízí balanc mezi volným časem a velkoměstem. V okolí se nachází květinové záhony a jezírka, na jejichž břehu mohou zaměstnanci znovu načerpat energii. Kanceláře jsou umístěny v městské části Praha 4 jen 2 minuty od nákupního centra Westfield Chodov. Blízká stanice linky C pražského metra a dálnice D1 poskytují rychlé dopravní spojení nejen do centra Prahy, ale i do dalších krajských měst, například Brna či Jihlavy.

Mezi městem a volným časem v přírodě

Velký důraz je zde kladen na veřejný prostor, inspirativní prostředí k práci i odpočinku s maximálním propojením s volným časem stráveným v přírodě. Centrální část kampusu je lemovaná nejen kavárnami a restauracemi, ale naleznete zde třeba i trafiku, pobočku banky, lékárnu, čistírnu nebo fitness centrum. Propojení s přírodou pak podporují všudypřítomné domky pro vodní ptáky a díky projektu Včely na střechách se navíc komplex pyšní svou vlastní značkou medu.

„Kanceláře jsou dnes místem pro spolupráci a socializaci. Zaměstnanec by se tam měl cítit především příjemně a mít k dispozici potřebné vybavení stejně tak jako místo pro odpočinek, setkávání či kvalitní stravování. Jedině spokojený zaměstnanec totiž dokáže podat skvělý výkon,“ vysvětluje Adam Zvada, zakladatel a CEO Scott.Weber Workspace.

 

Kanceláře obklopené zelení i gamingové místnosti

V souladu s přírodou jsou koncipovány i vnitřní prostory. Scott.Weber Workspace zde v budově, jejíž půdorys připomíná písmeno H, na ploše 2 519 m2 nabízí špičkově vybavené interiéry inspirované parkem. Od klidné Stromovky, přes harmonický japonský koutek až po undergroundový Hyde Park. K pořádání vlastních událostí mohou klienti využít kavárnu či night bar s kapacitou až 100 osob.

„A není to jen o propojení s přírodou. Připravili jsme i unikátní sdílená místa ve stylu gamingu nejen pro hráče PC her, ale i pro ty, kteří mají rádi aktivní PC hraní. Ti mají k dispozici golfový odpalový trenažér,“ uvádí Adam Zvada.

 

Scott.Weber Workspace nabízí 5 000 kancelářských míst

Lídr na trhu flexibilních kanceláří Scott.Weber Workspace rozšiřuje v prvním pololetí roku 2023 své portfolio hned o dvě nové lokality. Kromě The Parku nabídne klientům také prostory koncipované jako přístav v rámci nově vybudovaného projektu Port7 v pražských Holešovicích. Díky velké popularitě byly rozšířeny také kanceláře v budově obchodního centra Atrium Flora. V prvním pololetí tak bude Scott.Weber Workspace v Praze provozovat hned 12 center o celkové ploše přes 35 tisíc m2, na které svým klientům nabídne téměř 5 000 pracovních míst.

 

 

Autor: tým kanceláře.cz