12. dubna 2022

Kevin Turpin byl povýšen na regionálního ředitele kapitálových trhů pro střední a východní Evropu

Kevin Turpin byl povýšen na regionálního ředitele kapitálových trhů pro střední a východní Evropu

Společnost Colliers, přední poskytovatel diverzifikovaných profesionálních služeb a investičního managementu v sektoru komerčních nemovitostí, povýšila Kevina Turpina na regionálního ředitele pro kapitálové trhy ve střední a východní Evropě. Zaměří se na další posílení platformy kapitálových trhů v CEE regionu.

Kevin Turpin dosud zastával pozici regionálního ředitele pro výzkum v tomto regionu, v oblasti kapitálových trhů se pohyboval sedmnáct let. Ve své nové funkci se zaměří na další rozvoj linie služeb společnosti Colliers v oblasti kapitálových trhů ve střední a východní Evropě. CEE region konkrétně zahrnuje Bulharsko, Českou republiku, Maďarsko, Polsko, Rumunsko a Slovensko. Colliers poskytuje široké spektrum strategických investičních služeb v oblasti komerčních nemovitostí zahrnující poradenství na straně nákupu i prodeje.

Jedinečná nabídka pro klienty

„Kevinovo jmenování představuje pro Colliers v CEE regionu i na evropské úrovni důležitý krok. Jsem si jistý, že díky svým rozsáhlým vztahům s klienty a znalosti trhu pomůže našim stávajícím investičním klientům růst a přijímat správná strategická rozhodnutí. Společně budeme poskytovat ucelenější a jedinečnou regionální platformu pro investory v širším spektru realitních odvětví,“ řekl Luke Dawson, výkonný ředitel pro přeshraniční kapitálové trhy společnosti Colliers v regionu EMEA.

„Kevinovy zkušenosti se strategickými analýzami, třídami aktiv a geografickými oblastmi nemají v regionu obdoby a umožňují nám poskytovat klientům jedinečnou a širokou nabídku,“ uvedla Monika Rajska-Wolinska, generální ředitelka Colliers ve střední a východní Evropě.

Prošel i zkouškou období pandemie

Turpin pomáhal investičním klientům činit informovaná realitní rozhodnutí, zejména v posledních dvou náročných letech. „Jsem potěšen, že mohu tuto roli převzít. Colliers již má prvotřídní investiční týmy v celé střední a východní Evropě a společně budeme dále rozvíjet naše schopnosti a dosahovat nejlepších možných výsledků pro naše klienty v tomto regionu,“ uvedl.

Interním i externím klientům radil na trzích s nemovitostmi ve střední a východní Evropě i v době tržního poklesu. “Proto se obzvláště těším, že budu moci tyto zkušenosti uplatnit v nové roli," dodal nový regionální ředitel společnosti Colliers pro kapitálové trhy ve střední a východní Evropě. 

Autor: Eliška Koňařová