25. dubna 2024

Nová tvář Smíchova: Luxusní kanceláře dostupné i pro start-upy!

Nová tvář Smíchova: Luxusní kanceláře dostupné i pro start-upy!

Představujeme WorkLounge Smíchov – novou kancelářskou lokalitu v Praze, která láká start-upy svou cenovou dostupností a moderním prostředím. Ideální podmínky pro rozvoj podnikání!

Praha je nejlepším místem v České republice pro rozjezd Vašeho podnikání. Tolik příležitostí pro spolupráci a vhodných prostor na vás nikde jinde nečeká. Karlín je dlouhodobě považován za jedno z nejlepších míst pro budování firmy. Ale vypadá to, že brzy přijde nová. Právě Smíchov prochází velkými změnami a náklady na kanceláře tam jsou cenově příznivé.

Smíchov jako pražská čtvrť se hodně mění. Svědčí o tom nová čtvrť Lihovar na levém břehu Vltavy i přestavba smíchovského nádraží. Také do této oblasti se snadno dostanou lidé, kteří cestují z Plzně. Auto můžete za malý poplatek zaparkovat na ulici a do centra je to jen kousek, tramvajové a autobusové zastávky jsou blízko. A právě tyto strategické výhody pomohly společnosti WorkLounge, rodinné firmě, která v Praze provozuje servisované kanceláře a sdílené prostory, při rozhodování, kam se přestěhovat příště.

Servisované kanceláře za neuvěřitelně nízké ceny

V nově zrekonstruované budově v Plzeňské ulici na Smíchově má WorkLounge k dispozici pracovní místa a sdílené pracovní prostory pro společnou práci. Ve stejné budově se nachází zubní ordinace, kosmetický salon s kadeřnicemi a masérkami a další podniky. Můžete tam nebo v blízkém okolí vyřídit spoustu věcí. Není to daleko od centra města a v okolí je spousta parků a dalších zelených ploch.

Skvělá poloha je však jen jednou z mnoha výhod, které má WorkLounge Smíchov. Nejlepší na tomto místě je, že má kompletní zázemí za ceny, které jinde nenajdete. Pronájem kanceláře zahrnuje úklid, kávu, čaj, vodu, WiFi a všechny nástroje, které potřebujete k podnikání. To znamená, že se váš tým musí pouze ukázat a rovnou může pracovat.

Co nás čeká ve Smíchovské kanceláři?

WorkLounge Smíchov je místo, které může fungovat jak pro velké firmy, tak pro ty začínající, protože ceny jsou stejné. Spokojeni však budou klienti, kteří jsou zvyklí na skvělé služby, a to i ti nejvybíravější.

Smíchovské kanceláře mají rychlý internet, přístup 24 hodin denně, sedm dní v týdnu, bezpečné parkování, společenskou místnost, zasedací místnosti, příjem pošty a balíků, 250 tiskových jednotek na člena, nejmodernější vybavení, inspirativní prostory a v pondělí čerstvé domácí buchty nebo společné snídaně.

Při této akci si nepronajímáte jen samotné prostory. Je to také příležitost poznat nové lidi. Kancelářské prostory využívá silná skupina špičkových českých odborníků. Tito odborníci pracují pro firmy nebo jako freelanceři, kteří sem přicházejí kvůli příjemnému coworkingovému prostoru. Vzhledem k tomu, že Smíchov se rychle rozrůstá, očekává se, že se sem budou stěhovat i další firmy.

V blízkosti WorkLounge Smíchov se staví nové kancelářské budovy, takže v okolí bude přibývat nových sousedů. Mění se i samotný dům, kde bude brzy k dispozici terasa.

Worklounge - kanceláře pohled

Výhody členství ve WorkLounge

Worklounge má několik poboček v Praze a další se chystají. Ve stejné síti najdete kancelářské a sdílené prostory se skvělými podpůrnými službami. Jako člen můžete chodit do jiných poboček a účastnit se všech pravidelných akcí.

Získáte také všechny výhody a slevy, které členové dostávají. Členství ve WorkLounge je za rozumnou cenu a můžete ho snadno změnit, kdykoli budete potřebovat. Stejné možnosti mohou využít i malé firmy a freelanceři všech velikostí. Každý si může zaplatit denní vstupenku, mít vlastní stůl, pracovat ve sdílené kanceláři nebo si pronajmout soukromou kancelář.

Vyberte si, co vám vyhovuje.

Pracovat v klidném a inspirativním prostoru je sen. To vám potvrdí každý, kdo měl tu možnost. Přesně to najdete v obrovských cihlových budovách WorkLounge Smíchov, kde navíc získáte ceny, které jinde nenajdete.

Chcete se dozvědět víc? Podívejte se na WorkLounge Smíchov.

Autor: Tým kanceláří a Worklounge