4. prosince 2022

Přehled prosincových událostí

Přehled prosincových událostí

Webinář o udržitelném podnikání, seminář shrnující legislativní úpravy DPH, konference o inovacích a byznysu v cirkulární ekonomice či seminář o efektivním využívání LinkedInu. To přináší prosincový přehled událostí.

Udržitelné podnikání a jak začít – Webinář na téma Udržitelné podnikání a jak začít se uskuteční v rámci projektu Rok nových technologií 2022. Zabývat se bude principy udržitelnosti a společenské odpovědnosti firem. Poskytne praktické rady, na co se zaměřit, jak sestavit plán, nastavit cíle a měření, aby tyto principy byly akceptovatelné pro všechny úrovně organizace.

Aktuality DPH pro rok 2023 - Seminář s názvem Shrnutí aktuálních legislativních úprav DPH a novinky pro příští rok nabídne rekapitulaci posledních významných úprav a přehled plánovaných změn, jejichž praktický dopad bude prezentován na řadě názorných příkladů.

Vánoční showference 2022 – Konference o inovacích a byznysu v cirkulární ekonomice pořádaná agenturou pro podnikání a inovace ve spolupráci s pardubickým podnikatelským inkubátorem P-PINK a dalšími partnery.

LinkedIn pro exportéry – Seminář o efektivním využívání největší profesní sítě LinkedIn. Na semináři se dozvíte, jak vyhledávat a získávat nové obchodní kontakty, udržovat vztah se svými obchodními partnery/zákazníky či jak se vhodně prezentovat jako firma i jednotlivec. 

Autor: Eliška Koňařová