27. října 2022

Jaké služby poskytují servisované kanceláře?

Jaké služby poskytují servisované kanceláře?

Servisované kanceláře se staly skvělou alternativou k tradičním kancelářským prostorám. Díky jejich pronájmu získáváte kompletně vybavenou kancelář. To ale není zdaleka všechno, co tyto kanceláře nabízí. Jaké další služby pronájem servisovaných kanceláří zahrnuje a pro koho jsou vhodné?

Pronájem servisovaných kanceláří se stává čím dál populárnější. A není divu. Na rozdíl od tradičního pronájmu nabízí své prostory plně vybavené a poskytuje kompletní servis od A do Z, čímž vám snižuje provozní náklady. Můžete se jednoduše ihned nastěhovat do hotových vybavených kanceláří a nemusíte řešit stavbu zasedacích místností, recepce či třeba objednávky kávy.

Mimo to většina servisovaných kanceláří nabízí i flexibilnější podmínky. Díky nim mají firmy možnost si pronajmout pouze takové množství kancelářského prostoru, které ke své práci potřebují.

Uživatele servisovaných kanceláří můžeme rozdělit na několik typů - startupy, menší společnosti a freelancery, kteří potřebují prostor pro práci a schůzky s klienty, ale zároveň se nechtějí zavazovat k dlouhodobému pronájmu. V současné době je však stále více i velkých firem, které vyhledávají servisované kanceláře. Důvodem je snížení provozních nákladů a především delegování celého facility managementu na pronajímatele prostor.

Velká míra flexibility

U tradičního pronájmu kanceláře byste se měli zamyslet nad tím, jak velkou kancelář budete potřebovat a nakolik ji budete využívat. Pokud však jako firma plánujete růst, toto lze jen stěží odhadnout. I z tohoto důvodu jsou servisované kanceláře pro začínající podnikatele vhodnou volbou. Nabízí velkou míru flexibility, která umožňuje vaše požadavky na kancelář v průběhu podnikání poměrně rychle měnit.

Ze začátku můžete začít s pronájmem kanceláře pro menší počet osob a s rostoucím podnikáním tuto kapacitu navyšovat. Například WorkLounge nabízí i servisované kanceláře, a to s kapacitou 1 až 45 osob. Nejen, že s jejich členstvím Private office získá každý člen z týmu své vlastní místo v plně vybavené kanceláři, ale za získané kredity může využít jakoukoliv zasedací místnost ve všech pobočkách WorkLounge. Větší kancelářské prostory je pak možné si přizpůsobit přesně podle toho, co daná firma potřebuje.

Plně vybavená kancelář

Jednoznačnou výhodou servisovaných kanceláří je jejich plná vybavenost. V kancelářích najdete veškeré důležité kancelářské vybavení, které k práci člověk potřebuje. To zahrnuje například pracovní stůl, ergonomickou židli, úložné prostory, tiskárnu, funkční Wi-Fi, ale také drobnosti ke každodennímu použití, jako jsou například papíry, propisky či kancelářské sponky.

Služby recepce

U klasického pronájmu kanceláře se vám může stát, že budova, ve které se vaše kanceláře nachází, nemá recepci. V momentě, kdy za vámi dorazí klient, je tak na vás, abyste se s klientem spojili a vysvětlili mu cestu za vámi. Oproti tomu u servisovaných kanceláří často najdete jak hlavní recepci, tak i vlastní recepci nacházející se na každém patře. Ta se o vašeho klienta ráda postará.

Profesionální vzhled kanceláří

Pokud jsou součástí vaší práce pravidelné schůzky s klienty a chcete na ně udělat dobrý dojem, servisované kanceláře mohou být skvělým pomocníkem. Ty jsou totiž navrženy tak, aby byly vybaveny moderním nábytkem a působily co nejprofesionálněji

Pravidelné uklízecí služby

Nejen v důsledku koronavirové pandemie se stále snažíme dbát na to, aby prostory kanceláří byly čisté a bezpečné. O to se v servisovaných kanceláří stará uklízecí služba, která zajišťuje pravidelný úklid zahrnující i dezinfekci prostor.

Servis od A do Z

Společnosti nabízející servisované kanceláře si zakládají na tom, aby svým klientům poskytly 100% servis, a ti se tak mohli naplno věnovat svému podnikání. Co to znamená? Cokoliv budete v kanceláři potřebovat opravit, připevnit či změnit, nemusíte si s tím dělat starosti. Stačí problém nahlásit a poskytovatel kanceláří se o to postará.

Autor: Eliška Koňařová