2. května 2023

Nejbohatší Slovák na Slovensku opouští Coworking HUBHUB uprostřed Prahy. Od 1.5.2023 jej provozuje společnost WorkLounge Lubomíra Šilhavého

Nejbohatší Slovák na Slovensku opouští Coworking HUBHUB uprostřed Prahy. Od 1.5.2023 jej provozuje společnost WorkLounge Lubomíra Šilhavého

WorkLounge expanduje a přebírá HUBHUB v centru Prahy na adrese Na Příkopě 14, poskytujíc tak ještě více inspirativních a moderních coworkingových prostorů.

Moderní coworkingový prostor HUBHUB v srdci Prahy, který dosud provozoval nejbohatší Slovák Ivan Chrenko, má nově na starosti společnost WorkLounge, za kterou stojí Lubomír Šilhavý. WorkLounge díky tomuto kroku rozšiřuje síť moderních sdílených kanceláří a coworkingových prostor. Na serveru Kancelare.cz můžete nalézt nabídku Worklounge Karlín, Worklounge Smíchov a Worklounge Diamant.

Prostor HUBHUB Panská, který dříve provozovala společnost HB Reavis a který má velmi cennou adresu Na Příkopě 14, má moderní design, prvotřídní vybavení a terasu ve vnitrobloku. WorkLounge se již proslavil svými moderně spravovanými sdílenými kancelářemi, inspirativním prostředím, silnou komunitou a perfektními službami sdílené kanceláře. Nový prostor bude proto skvělým doplněním služeb a poskytne novým i stávajícím členům více možností.

Lubomír Šilhavý, CEO WorkLounge, uvedl: „V posledním roce velmi zesílil zájem nejen o coworkingová centra, ale i o servisované kanceláře. Obě tyto skupiny mají společný záměr: pracovat, komunikovat a relaxovat. WorkLounge už svým názvem - pracovní a odpočinkové zóny evokuje atmosféru well-beingu, kterou jednotlivci i firmy pro své zaměstnance a týmy čím dál více hledají. Jsme moc rádi, že se nám díky našemu konceptu, za velké podpory společnosti Savills, podařilo převzít krásné prostory a klientskou základnu našeho konkurenta Hub Hub. Po dohodě a skvělé spolupráci s jejich vedením pokračovat v rozvoji našeho řetězce WorkLounge." Chcete se dozvědět více o inspirativní cestě a vizi Lubomíra Šilhavého? Nechte se unést zajímavým rozhovorem v našem podcastu.

Plynulý přechod

WorkLounge slibuje, že všichni současní nájemci budou nadále platit stejné ceny a že změna proběhne hladce. Všechny služby budou rovněž nadále fungovat. Díky těmto prostorám rozšiřuje WorkLounge své podnikání na trhu sdílených servisovaných kanceláří v Praze a poskytovat svým členům více možností a služeb.

Moderní prostory plné kreativity a flexibility

Na prestižní adrese Na Příkopě 14 se nachází rozsáhlý komplex coworkingových prostor a servisovaných kanceláří, který zaujímá dvě velká patra s celkovou rozlohou 3 750 m2. Tento impozantní prostor nabízí širokou škálu servisovaných kanceláří různých velikostí a kapacit, přizpůsobených potřebám jednotlivců, týmů i celých firem.

Jedním z hlavních lákadel tohoto místa je útulná terasa, která poskytuje příjemné prostředí pro relaxaci a neformální setkávání. K dispozici je zde také plně vybavené podcastové studio pro profesionální nahrávání a produkci audia, což otevírá dveře novým kreativním možnostem.

V prostoru najdete celkem 9 zasedacích místností, které jsou ideální pro porady, prezentace či brainstormingové seance. Kromě toho je zde i prostorná plocha s kapacitou až 80 osob, situovaná přímo u terasy. Tento multifunkční prostor je ideální pro pořádání různorodých akcí, jako jsou workshopy, školení, konference či networkingové události.

Celý areál je navržen tak, aby poskytoval komfortní a inspirativní prostředí pro lidi a firmy, které hledají moderní a flexibilní řešení pro své pracovní potřeby. Nabídka tohoto prostoru jistě uspokojí ty nejnáročnější klienty, kteří chtějí dosáhnout nejlepších výsledků ve svém podnikání.

Inovace a posílení komunity

WorkLounge oznámil, že během příštích několika týdnů provede řadu úprav nových prostor, aby je přizpůsobil svému jedinečnému stylu a přilákal do komunity nové členy. Hlavním cílem těchto změn je poskytnout jak novým, tak stávajícím členům více možností propojení a výhod.

V rámci těchto inovací se chystají přidat několik menších kanceláří, relaxační zóny a kompletní servis pro členy. Důraz bude kladen na přátelskou a inspirativní atmosféru, která je typická pro servisované kanceláře a coworkingové prostory v duchu Worklounge.

Tímto způsobem WorkLounge usiluje o poskytnutí komfortního a podnětného prostředí, které podporuje spolupráci, kreativitu a růst komunity. Tyto změny by měly přinést členům ještě lepší zážitek a podporovat úspěch jak jednotlivců, tak celé komunity.

 

 

 

 

 

Autor: Tým kanceláře.cz