9. srpna 2022

Scott.Weber Workspace otevře své jedenácté coworkingové centrum na Chodově

Scott.Weber Workspace otevře své jedenácté coworkingové centrum na Chodově

Největší pražský poskytovatel flexibilních kanceláří a coworkingu Scott.Weber Workspace nedávno otevřel dveře klientům v novém dejvickém centru Blox. Současně společnost oznámila akvizici kancelářských prostor v žádané byznysové lokalitě The Park. Chodovské centrum, kterým Scott.Weber započíná druhou desítku lokalit ve svém portfoliu, bude připraveno v prvním čtvrtletí příštího roku.

Vzkvétající business a rezidenční lokalitu na Praze 6 oživilo v červnu otevření prémiových designových pracovních prostor společnosti Scott.Weber Workspace, která tak nabízí jediné centrum flexibilních servisovaných kanceláří a coworkingu v Dejvicích. Nové prostory se nesou v duchu čistoty, funkčnosti a relaxace v tzv. japandi stylu, který propojuje japonskou a skandinávskou estetiku a klientům nabízí kromě stylového zázemí také řadu zasedacích místností, eventové prostory či slunnou terasu. Kanceláře a coworking v budově Blox jsou zaměřeny především na “well-being at office”, zdraví a komfort zaměstnanců.

Společnost Scott.Weber, která má v současné době v hlavním městě deset kancelářských center, ovšem nezahálí a oslavila otevření budovy Blox rovnou také úspěšnou akvizicí pracovních prostor v žádaném byznysovém komplexu The Park na Praze 11. Poprvé tak vystupuje z centra metropole na její okraj s cílem oslovit zákazníky vyžadující elegantní, snadno dostupné kanceláře nedaleko přírody. V pořadí jedenácté flexibilní kanceláře a coworking otevře v budově č.3 v blízkosti obchodního centra Westfield Chodov, kde nabídne 300 pracovních míst na ploše 2519 m2.

“Za celou společnost musím vyjádřit upřímnou radost z našeho nového projektu v The Park. Konkrétně na prostory v budově číslo 3 jsme nějaký čas čekali a hodláme toho také náležitě využít. Chystáme se zde totiž laťku moderního pracovního prostředí posunout opět o stupeň výš a budoucí klienti centra se tak mimo jiné mohou těšit například na golfový trenažér, který se nám s Parkem prostě pojí. Po úspěšném otevření dejvického centra se začínáme soustředit nejen na další akviziční příležitosti, ale také na přípravu centra v projektu Port7, o které už nyní začínáme evidovat zvýšený zájem,” komentuje Martin Holý, provozní ředitel Scott.Weber Workspace.

Chodovský The Park, nacházející se v krátké dojezdové vzdálenosti do centra Prahy a v blízkosti dálnice D1, nabízí veškerou potřebnou vybavenost. Díky kombinaci všudypřítomné zeleně a kvalitní infrastruktuře areálu nabídne nové centrum Scott.Weber pohodlí, přístupnost a inspirativní prostředí k práci i odpočinku. 

Budoucí centrum The Park bude tentokrát zaměřeno na to, aby bylo možné mít “kus” parku přímo v kanceláři a aby příroda byla přítomna i v zasedací místnosti. O podobu prostor se postará tým architektů z Procházka & Partners, kteří symboliku parku prolnou centrem ve všech směrech. Ať už půjde o relaxační část v podobě vzdušné Stromovky, klidný japonský koutek či undergroundový nádech londýnského Hyde Parku. 

Na své si zde přijde každý, kdo hledá variabilní místo na práci - ať už vleže, vsedě, pod hvězdnou oblohou či mrakem, v tmavém zákoutí či zenové oáze. Běžecký trenažér pak zajistí odreagování pohybem během pracovního dne, který lze zakončit příjemnou masáží či skleničkou v Night Baru. Interiérový design využije půdorysu ve tvaru písmene H a v každém z ramen nabídne kanceláře různých velikostí a stylů s kavárnou a coworkingovými prostory v jeho středu.

Centrum v The Park bude pro klienty připraveno v prvním čtvrtletí roku 2023. V květnu příštího roku se pak zákazníci mohou těšit na nové pracovní prostory také v holešovickém Port7.

 

Autor: Eliška Koňařová, foto: Scott.Weber Workspace