14. března 2023

Zasedačka na vodě. Scott.Weber Workspace otevírá kanceláře v nově vybudovaném komplexu Port7

Zasedačka na vodě. Scott.Weber Workspace otevírá kanceláře v nově vybudovaném komplexu Port7

Společnost Scott.Weber Workspace provozující flexibilní privátní kanceláře či coworkingové a eventové prostory pokračuje v expanzi. V pražských Holešovicích nabídne na ploše 4 803 m2 540 kancelářských míst. Port7 je nově vybudovaný komplex na samém břehu Vltavy. Jedná se o jediné místo v Praze, kam se lze dostat sedmi způsoby dopravy.

Nově vybudovaný komplex Port7 ležící na samém břehu Vltavy je v mnoha ohledech unikátním kancelářským projektem plným řešení, která se v České republice zcela vymykají. Scott.Weber Workspace zde v prostorech koncipovaných jako přístav nabídne privátní kanceláře, Office Suite pro větší firmy i coworkingové a eventové prostory. V areálu nebudou chybět kavárny, restaurace, obchod s potravinami, fitness a wellness centrum, škola a školka či lékárna. Komplex cílí svou šetrností k životnímu prostředí a péčí o zdraví a pohodlí klientů na získání certifikátů LEED ver. 4 a WELL. K zavlažování je využívaná dešťová voda a část energie pochází z obnovitelných zdrojů.

Port7 naplno využívá potenciálu umístění přímo na břehu Vltavy. „Firmy budou mít možnost rezervovat si zasedací místnost přímo na vodě v přístavu. A také budou mít příležitost dojíždět do práce pravidelnou lodní linkou,“ uvádí Adam Zvada, zakladatel a CEO společnosti Scott.Weber Workspace. K dispozici bude také střešní terasa s výhledem na holešovickou náplavku, která je ideální k pořádání firemních i soukromých akcí. Gastro nadšenci se mohou těšit na nový koncept restaurace se zážitkovou kuchyní z celého světa.

Dojíždění do práce lodí

Port7 nabídne hned několik možností, jak se k němu dopravit. Lidé mohou v rádiusu 50 metrů využít vlak, metro, tramvaj, autobus či auto. Unikátem je pravidelná lodní linka. Ke komplexu také vede nově zrekonstruovaná cyklostezka a běžecká trasa, která pokračuje až do Stromovky. Důležitým aspektem lokality jsou i široké možnosti odpočinku. Milovníci přírody si užijí návštěvu parku či procházku po promenádě podél řeky. Sportovci zde mohou vyzkoušet některý z vodních sportů, například paddleboarding.

Scott.Weber Workspace nabízí 5 000 kancelářských míst

Lídr na trhu flexibilních kanceláří Scott.Weber Workspace rozšiřuje v prvním pololetí roku 2023 své portfolio hned o dvě nové lokality. Kromě centra Port7 nabídne klientům také prostory uprostřed parku v kampusu The Park na pražském Chodově. Díky velké popularitě byly rozšířeny i kanceláře v budově obchodního centra Atrium Flora. V prvním pololetí tak bude Scott.Weber Workspace v Praze provozovat hned 12 center o celkové ploše přes 35 tisíc m2, na které svým klientům nabídne téměř 5 000 pracovních míst.

 

Autor: tým kanceláře.cz a Scott.Weber